Меню сайту

14 жовтня  День захисника України   та День Українського козацтва

Шановні жителі славного Богданового краю!

     Прийміть щиросердні вітання з нагоди Дня захисника України! Це свято відзначається в українському суспільстві в день великого православного свята - Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Українського козацтва. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська. Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.


Переглянуто: 34  

9 жовтня – Всесвітній день пошти

Шановні поштарі Богданового краю!

     Щиро вітаємо вас із Всесвітнім днем пошти.
     Щодня багато людей користуються послугами поштового зв’язку, відправляючи листи, телеграми, поштові перекази, передплачуючи й отримуючи улюблені газети і журнали.
     Скорочуючи відстані між людьми, ви несете радість спілкування, сприяєте об’єднанню людських сердець і доль, а ваша глибока відданість своїй справі, оперативність і відповідальність є запорукою розвитку поштового зв’язку.
     Прийміть щиру вдячність за щоденну працю, терпіння і наполегливість у роботі, за те, що прокладаєте мости дружби між людьми, яких розділяє простір...


Переглянуто: 14  

8 жовтня – День юриста     Щиро вітаємо юридичну громадськість із професійним святом – Днем юриста.
     Бути юристом почесно і відповідально. Ваша професійна майстерність спрямована на реалізацію найдемократичнішого принципу громадянського суспільства - “Держава - для людей”. Саме від вашого професіоналізму і принциповості залежить стан правової культури українського суспільства...

Переглянуто: 16  

     1 жовтня в нашій державі відзначається День ветеранів та людей похилого віку, що засвідчує глибоку повагу і цивілізоване ставлення суспільства до найстарших представників громади.Шановні чигиринці!

Це свято наших батьків, бабусь та дідусів, день, коли ми віддаємо їм свою любов і повагу. Турбота про людей літнього віку – справа всього суспільства, адже тепло людських сердець, моральна й матеріальна підтримка особливо відчуваються у поважному віці. Старші люди пронесли крізь своє життя нетлінні та невмирущі людські цінності, вірність рідній землі, зберегли для нащадків найкращі національні традиції, навчили нас долати труднощі та бути достойними своєї держави.


Переглянуто: 35  

     30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек. Шановні володарі книжок та книжних полиць!Щиро і сердечно вітаємо вас з професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек.
Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.


Переглянуто: 28  

     Дорогі освітяни краю! Сердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем Учителя.Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, це наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ знаннями, милосердям та людяністю. Саме ви терпляче і вміло відкриваєте юним світ знань, навчаєте жити за принципом добра і совісті, допомагаєте обрати вірний шлях у житті.


Переглянуто: 53  

16 вересня -  День фармацевтичного працівника!

Щиро вітаємо фармацевтів Чигиринщини з професійним святом!

     Важливою і значущою є ваша повсякденна, гуманна місія – забезпечувати людей ліками.

     Переконані, що ваші професіоналізм, цілеспрямованість, відданість справі — запорука подальшого успішного розвитку галузі, а значить – покращення забезпечення населення нашого краю високоефективними, якісними та безпечними ліками. Вміння знаходити оптимальні рішення повертають людям здоров’я, додають впевненості у власних силах та віри в життя.


Переглянуто: 50  

Шановні працівники  лісового господарства Чигиринщини!     Вітаємо вас з професійним святом — Днем працівника лісу.

     Ваша професія — одна з найважливіших на Землі. Оскільки ліси - це прекрасний, здібний до відтворення природний комплекс, надійний екологічний щит, який захищає природу і забезпечує охорону здоров’я людини. Одним з найдорожчих скарбів нашого краю є неповторна краса лісів, що для нас та наших нащадків завжди буде живим свідченням вашої самовідданої праці.


Переглянуто: 38  

17 вересня – День рятівника

Шановні працівники та ветерани аварійно – рятувальних служб району!

     Щиро вітаємо вас з нагоди професійного свята - Дня рятівника України.


Переглянуто: 27  

Дорогі спортсмени, тренери, професіонали та любителі,  всі ті, хто любить та цінує спорт!     Сердечно вітаємо вас із Днем фізичної культури і спорту України.
     Чигиринщина здавна славиться своїми спортивними традиціями. Серед спортсменів району – чемпіони та призери України, Європи та світу. Естафету відомих спортивних майстрів краю гідно продовжує молодь, примножуючи спортивну славу Чигиринщини і незалежної України.Переглянуто: 49  
«Гаряча» телефонна лінія голови райдержадміністрації:
Зворотній зв'язок з владою!
«Гаряча» телефонна
лінія голови райдержадміністрації:
(0230) 2-56-04
З метою оперативного реагування
на звернення підприємців, при Черкаській обласній державній адміністрації запроваджено «гарячу лінію» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах.

Контактний телефон (0472) 36-11-00
ОФІЦІЙНІ САЙТИ ОРГАНІВ ВЛАДИ

Президент України
Урядовий портал
Верховна Рада України
Верховний Суд України
Пенсійний фонд України
Черкаська ОДА
Урядова телефонна гаряча лінія
Державна фіскальна служба України
Державна служба України у справах ветеранів війни

КАЛЕНДАР
«    Октябрь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031