Меню сайту

Акція «Випускник – 2017»

   

Оголошення

Акція «Випускник – 2017»     В умовах сьогодення зорієнтуватися в різноманітті навчальних закладів, форм навчання, учбових програм важко не тільки старшокласникам та їх батькам, але навіть і фахівцям. Вибір майбутньої професії – це серйозний крок, який випускники роблять на підставі рівня своїх знань та власних природних здібностей, а також інформації, отриманої з різноманітних джерел. Одним з таких джерел і стала акція «Випускник - 2017», організована 17 травня 2017 року Чигиринським районним центром зайнятості спільно з відділом освіти Чигиринської райдержадміністрації, у якій взяли участь більше 143 учні випускних класів.

     На захід були запрошені представники семи навчальних закладів: Національної академії статистики, обліку та аудиту (м.Київ), Державного навчального закладу «Черкаського вищого професійного училища ім. Героя Радянського Союзу Г.Ф. Короленка, Харківського фармацевтичного університету, Кременчуцького медичного коледжу ім. Литвиненка, Черкаського навчально-наукового інституту Державного вищого навчального закладу «Університет банківської справи», Національного університету цивільного захисту України – Черкаського інституту пожежної безпеки імені героїв Чорнобиля, Чигиринського економіко-правового коледжу Уманського національного університету садівництва.

Акція «Випускник – 2017»     Захід відкрила профорієнтатор центру зайнятості Л.В.Порожня. У своєму вступному слові вона зазначила: «Як обрати саме ту професію, яка у майбутньому приноситиме задоволення та годуватиме не лише себе, а й родину? Питання це досить складне і серйозне, тому що вибір професійного шляху багато в чому визначає долю. Від того, наскільки вірно вибраний життєвий шлях, залежить місце кожної людини серед людей, задоволеність роботою, фізичне і психічне здоров’я, радість та щастя».

     Рішення щодо вибору професії багато в чому визначається мірою поінформованості, тому такі масові заходи як профінформаційний захід-акція «Випускник - » дають змогу отримати різноманітну інформацію щодо конкретних професій або спеціальностей: їх змісту, перспектив розвитку, особливостей праці, шляхів професійного навчання.

     Саме такі заходи сприяють формуванню у молоді особистого ставлення до професії, свідомому прийняттю рішення щодо її обрання, а також допоможуть реально підвищити престижність робітничих професій, які на сьогодні користуються попитом на ринку праці.Переглянуто: 151  
«Гаряча» телефонна лінія голови райдержадміністрації:
Зворотній зв'язок з владою!
«Гаряча» телефонна
лінія голови райдержадміністрації:
(0230) 2-56-04
З метою оперативного реагування
на звернення підприємців, при Черкаській обласній державній адміністрації запроваджено «гарячу лінію» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах.

Контактний телефон (0472) 36-11-00
ОФІЦІЙНІ САЙТИ ОРГАНІВ ВЛАДИ

Президент України
Урядовий портал
Верховна Рада України
Верховний Суд України
Пенсійний фонд України
Черкаська ОДА
Урядова телефонна гаряча лінія
Державна фіскальна служба України
Державна служба України у справах ветеранів війни

КАЛЕНДАР
«    Октябрь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031