Меню сайту

Стежками професіографічних екскурсій

   

Новини

     Стежками професіографічних екскурсійОдним із найважливіших кроків у житті людини є вибір професії. Адже це не лише вдале чи невдале рішення юності, а й подальша доля людини, активне творче, радісне життя або ж пасивне збайдужіле існування. Процес професійного самовизначення є досить складним, на нього здійснюють вплив різні фактори.

     І одним із таких факторів є інформованість про професію, яку підліток отримує в ході послідовного проведення етапів профорієнтаційної роботи.Отримати більш достовірну інформацію про професію, її особливості, специфіку, допомагають професіографічні екскурсії.

     13 червня 2017 року для учнівської молоді Чигирина, які перебувають у пришкільних таборах праці та відпочинку, спеціалістами Чигиринського районного центру зайнятості спільно з відділом освіти Чигиринської районної державної адміністрації було організовано та проведено професіографічні екскурсіії в ПРАТ «Боровицьке» та СТОВ «Дружба» в яких взяли участь 49 школярів.

     Розпочалася екскурсія з узбережжя Кременчуцького водосховища о 9.00 год. , коли прибували рибалки на баркасах з уловом. Розвантажували рибу та складували в холодильні камери. . Учні дізнались, що робота рибалки розпочинається о 3.00 годині ночі і є однією з важких професій, адже незважаючи на погодні умови вони щоденно виходять за рибою. Охолоджену продукцію транспортом підприємства доправляють до переробних цехів, що стало наступним етапом нашої екскурсії на даному підприємстві.
Потім спостерігали за процесом розробки, копчення та сушіння риби. Результатом даного процесу була продукція, яку ми звикли бачити на прилавках наших магазинів.Учні ознайомилися з професіями – оброблювач риби, рибалка прибережного лову. Відвідали також фірмовий магазин даного підприємства.

     Стежками професіографічних екскурсійНаступним підприємством, де проходила професіографічна екскурсія стало сільськогосподарське підприємство «Дружба». Керівник Налбандян Армен Миколайович гостинно зустрів школярів, розповів про сьогодення господарства, поділився з планами на майбутнє, показав зерносховище, тракторний парк господарства, тваринницьку ферму. Пояснив, який шлях проходять сільськогосподарські продукти (м’ясо, хліб, молоко) перш ніж потрапити до нас на стіл. Неповнолітні не лише познайомилися з такими професіями, як зоотехнік, ветеринар, тваринник, оператор машинного доїння (доярка), телятниця, механізатор, тракторист, охоронник, але й поспілкуватися з працівниками, побачили сучасні сільськогосподарські машини, автоматизований процес доїння корів.

     Позитивним враженням не було меж, уява про сучасне сільське господарство різко змінилася - дехто, навіть, вирішив в майбутньому працювати в сільському господарстві, стати таким же успішним, самодостатнім господарем своєї землі.
Чигиринський районний центр зайнятості висловлює щиру вдячність керівникам вищевказаних підприємств Ганенку Сергію Анатолійовичу та Налбандяну Армену Миколайовичу за можливість молоді на практиці ознайомитися з актуальними на ринку праці Чигиринщини робітничими професіями.Переглянуто: 108  
«Гаряча» телефонна лінія голови райдержадміністрації:
Зворотній зв'язок з владою!
«Гаряча» телефонна
лінія голови райдержадміністрації:
(0230) 2-56-04
З метою оперативного реагування
на звернення підприємців, при Черкаській обласній державній адміністрації запроваджено «гарячу лінію» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах.

Контактний телефон (0472) 36-11-00
ОФІЦІЙНІ САЙТИ ОРГАНІВ ВЛАДИ

Президент України
Урядовий портал
Верховна Рада України
Верховний Суд України
Пенсійний фонд України
Черкаська ОДА
Урядова телефонна гаряча лінія
Державна фіскальна служба України
Державна служба України у справах ветеранів війни

КАЛЕНДАР
«    Октябрь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031