Меню сайту

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ ВІДКРИЛА ЦЕНТР СЕРТИФІКАЦІЇ КЛЮЧІВ

   

Державна податкова інспекція

      В ході реформування податкової служби з фіскальної у сервісну з 30 травня 2012 року розпочав свою роботу Акредитований центр сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту державної податкової служби (далі – АЦСК ІДД ДПС) для забезпечення платників податків безкоштовними ключами електронного цифрового підпису.

      Відповідно до Регламенту АЦСК ІДД ДПС надає послуги електронного цифрового підпису (далі - ЕЦП) органам державної влади, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям всіх форм власності, іншим суб’єктами господарської діяльності та фізичним особам, з можливістю безоплатної видачі посилених сертифікатів відкритих ключів.

      Під послугами ЕЦП слід розуміти реєстрацію заявників, надання у користування надійних засобів ЕЦП, допомогу при генерації відкритих та особистих ключів, обслуговування посилених сертифікатів ключів заявників (сертифікацію відкритих ключів заявників, розповсюдження та зберігання посилених сертифікатів ключів, управління статусом посилених сертифікатів ключів та розповсюдження інформації про статус сертифікатів ключів), надання послуги фіксування часу, консультативні послуги за зверненнями платників податків.

      Сферою використання посилених сертифікатів АЦСК ІДД ДПС є організація електронного документообігу з використанням ЕЦП.

      Під час презентації АЦСК ІДД ДПС голова ДПС України О.Клименко заявив, що процедура отримання безкоштовного ключа електронного цифрового підпису займатиме не більше 25 хвилин. Також він підкреслив, що для платників податків всі сервіси, що запроваджуються в податкових установах, будуть безкоштовними.

      Додаткова інформація щодо роботи центру та його відокремлених підрозділів розміщена на офіційному веб-сайті АЦСК ІДД ДПС - www.cskidd.gov.ua. Інформацію щодо роботи сектору реєстрації користувачів при ДПС у Черкаській області можна отримати за телефоном (0472) 33-91-77 або у каб. 108, 109 в приміщенні ДПС у Черкаській області. Також інформацію щодо порядку отримання ЕЦП можна отримати в Центрі обслуговування платників податків у Чигиринському районі – каб.7, тел. 2-54-78.


Н.Чабаненко,
головний державний податковий інспектор
Чигиринського відділення Кам’янської МДПІ


Переглянуто: 1721  
«Гаряча» телефонна лінія голови райдержадміністрації:
Зворотній зв'язок з владою!
«Гаряча» телефонна
лінія голови райдержадміністрації:
(0230) 2-56-04
З метою оперативного реагування
на звернення підприємців, при Черкаській обласній державній адміністрації запроваджено «гарячу лінію» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах.

Контактний телефон (0472) 36-11-00
ОФІЦІЙНІ САЙТИ ОРГАНІВ ВЛАДИ

Президент України
Урядовий портал
Верховна Рада України
Верховний Суд України
Пенсійний фонд України
Черкаська ОДА
Урядова телефонна гаряча лінія
Державна фіскальна служба України
Державна служба України у справах ветеранів війни

КАЛЕНДАР
«    Октябрь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031